• Неодамнешно
  • -79 %
2017 Налепница Декоративни Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Свадба Декорација Дома 3d Ѕиден Часовник Нов Голем Ѕиден Часовник s Free Shipping

2017 Налепница Декоративни Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Свадба Декорација Дома 3d Ѕиден Часовник Нов Голем Ѕиден Часовник

DEN 582.00
DEN 2772.96

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Други карактеристики

Лист Големина:
47inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Бренд Име:
muhsein
Применливи Сместување:
Студија
Должина:
1000mm
Шема:
Апстракт
Форма:
Единствен Лик
Број На Модел На:
009
Обликот:
Кружни
Комбинација:
Мулти-парче сет
Ширина:
100cm
Дијаметар:
100cm
Тежина:
300g
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Материјал:
Акрилик
Тело Материјал:
Акрил+ЕВА
Функција:
mute

Најдобри понуди