• Неодамнешно
  • -41 %
Новиот дизајн огледало акрилик diy ѕидни часовници месечината оркестарот дома дневна соба игла геометриски ѕидни часовници креативни ѕиден часовник

Новиот дизајн огледало акрилик diy ѕидни часовници месечината оркестарот дома дневна соба игла геометриски ѕидни часовници

DEN 337.00
DEN 571.20

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : Материјал 1mm дебелина Акрилна Боја Огледало Sliver Огледало Црно Огледало Злато Инсталиран Големина 30cmx45cm Пакет Големина 20cmx20cmx8cm Батерија АА батерии (Не се вклучени)

Други карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Комбинација:
Мулти-парче сет
Стил:
Креативните
Дијаметар:
10cm
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Обликот:
Геометриски
Број На Модел На:
DIY-210
Шема:
Уште живот
Должина:
450mm
Тежина:
150g
Дисплеј Тип:
Игла
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
OHO
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
1mm
Функција:
1mm
боја:
Огледало sliver Огледало црно Огледало злато
is_customized:
yes
Цел>=$200:
EMS/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Применливи Сместување:
дневна соба

Најдобри понуди