• Неодамнешно
  • -13 %
BAKALA Водовод Црева за Туш Црево 1.5 м Водовод Црево Бања Производи Бања Прибор SUS304 Туш Цевки Црева бесплатен превозот

BAKALA Водовод Црева за Туш Црево 1.5 м Водовод Црево Бања Производи Бања Прибор SUS304 Туш Цевки Црева бесплатен превозот

DEN 334.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал. Таа е идеална како замена или за капење кој бара подолго должина туш црево. Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност 2. Материјал : не 'рѓосувачки челик Боја : сребро бела Должина : 1.5 M двојно блокирам нерѓосувачки челик туш црево со гума внатрешна цевка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност .06" Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Пакетот вклучува :
1 x 1. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг) 2.Вентили : Нашата чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори Превозот : 3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Совршен за висока вода притисок системи. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
6665 Chorme Bathrrom facuets & Додатоци
Descrition :
Бања производи Бања accessories Note : Ова не е погоден за Холандија
Карактеристики : Ова е 1. Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите 1.5 М флексибилни црева за туш
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една година, квалитетот на производот проблеми се оштетени, бесплатна поправка, слободен додатоци се предвидени; ·во Рок од 3 години, квалитет на производи, додатоци, бесплатно, не ги сноси трошоците на додатоци; Контактирајте со нас на : · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Нерѓосувачки челик, така што тоа нема да рѓа.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо.

Други карактеристики

Тип:
Водовод Црева
Број На Модел На:
BR-h60...
Бренд Име:
bakala
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Водовод Црева За Туш Црево:
1.5 м Водовод Црево
бања прибор:
SUS304 Туш Цевки Црева

Најдобри понуди