• Неодамнешно
Бесплатен Превозот 3(76mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

Бесплатен Превозот 3(76mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

DEN 936.00

Количина на стоки
Тековен


3"(76mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

Други карактеристики

Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
ASD4501
Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг

Најдобри понуди