• Неодамнешно
  • -5 %
2X Брод Прстен Чаша Пијалок Носителот Отвори направени од Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Челик брод додатоци морски

2X Брод Прстен Чаша Пијалок Носителот Отвори направени од Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Челик брод додатоци

DEN 953.00
DEN 1003.20

Количина на стоки
Тековен

1.Материјал : Морски Одделение 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик 2.Употреба : Брод / Јахта / Камион / Автомобил / Апартман / Р.В. 3.Ширина : 4" / 103mm 4.Висина : 3" / 75mm

Други карактеристики

Големина:
4
Бренд Име:
HOFFEN
Тип:
куп hondle
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди