• Неодамнешно
6H3-85540-11 CDI СЕРПЕНТИНА Assy одговара на Јамаха Outboard 60HP 70HP E P 60 70 Мотор Мотор

6H3-85540-11 CDI СЕРПЕНТИНА Assy одговара на Јамаха Outboard 60HP 70HP E P 60 70 Мотор Мотор

DEN 5280.00

Количина на стоки
Тековен


Одговара на ЈАМАХА OUTBOAR D дел број : 6 H3-85540-11-00 / 6 H3-85540-00 (IMPT : проверете ОЕМ дел број пред да го купите!!)
Одговара на ЈАМАХА OUTBOARD модели : 70 HP,60 HP (1984 до 2000 година подоцна) 70 ET,70 T серија E60 M,P60 серија 50 60 60 F 60 FE 60 FEHDO 70 70 B 70 BEHDO 70 BEO E-60 H E60 H E60 H 06 E60 H 07 E60 H 08 E60 H 12 E60 H Y12 E60 H 09 E60 H 11 E60 HMHD ENDURO 60 K50 P60 60 60 F 70 70 ETN

Други карактеристики

Бренд Име:
Врши надзор над
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Димензии (L x W x H) (mm):
60HP 70HP
Моторот Позиција:
Outboard

Најдобри понуди