• Неодамнешно
  • -10 %
1pcsCanvas Кожа Острат Strop За Берберот ја Отворите Директно Жилет Острат Избричат

1pcsCanvas Кожа Острат Strop За Берберот ја Отворите Директно Жилет Острат Избричат

DEN 85.00
DEN 94.08

Количина на стоки
Тековен

Платно + Кожа strop се користи за финален допира по усовршувајќи директно жилети. Двојно страна достапни, за да ги користите платно слој да парична казна sharpeness и употреба кожа слој да се изостри со жилет. На strop има виси табот за лесно зафат. За професионални бербер. Уживајте во крајна мазно бричење се доживее сите на време. Го зголемува работниот век на жилети. Материјал : Платно & Кожа Големина : 48cm x 6cm/18.8"x 2.36"(Прибл.) Работен Должина : 33cm/ 12.9"(Прибл.) Боја : Ние ќе го испрати по случаен боја, ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид, ви благодарам. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Острат Strop

Други карактеристики

Тип На Објект:
Жилет
Бренд Име:
DAYFULI
Број На Модел На:
V5V117
Материјал:
Платно & Кожа
Пол:
Машки
Употреба:
Лице
Големина:
Работен Должина:
боја:

Најдобри понуди