• Неодамнешно
  • -33 %
Електрични Смена blackhead смена Епилатор на Лицето Пора Чистење на Кожата Чистење Лице Нечистотија си го Цица До Вакуум си го цица massager Алатка

Електрични Смена blackhead смена Епилатор на Лицето Пора Чистење на Кожата Чистење Лице Нечистотија си го Цица До Вакуум

DEN 257.00
DEN 383.04

Количина на стоки
Тековен


Спецификација : име на Производ : Пора почиста Вашиот професионален домашен СПА нега на кожата експерт . Напојување : Батерија тип : 1pc АА батерија (не се вклучуваат) Големина : 150(L)*25(W)*25(H)mm Пакет : 1pc пора почиста машина Карактеристики : Убава кожа wut цедење или влечење .Лесен за употреба . Лесно да се чисти . Лесно да се maintbain . Функција : костум за чистење на кожата . Си го цица на comedones , cutins , на себум и ја чува кожата мазна и освежување . Внимание : 1.Ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред употреба. 2.Ве молиме да го користите производот во согласност со користење на времето и зачестеноста на упатството . 3.Ве молам, престанете да го користите производот веднаш, ако сте чувствува никаква болка или indisposed.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Епилатор
Бренд Име:
JKWSTAR
Материјал:
ABS
Употреба:
Лице
Големина:
150(L)*25(W)*25(H)mm
Број На Модел На:
2138
Моќност Тип:
Батеријата

Најдобри понуди