• Неодамнешно
  • -5 %
(13 боја мешано) 40pcs 2.0 cm D форма Kam Пластични Бебе Suspender Pacifier Атарот soother Синџир Носителот Клипови за 20mm лента

(13 боја мешано) 40pcs 2.0 cm D форма Kam Пластични Бебе Suspender Pacifier Атарот soother Синџир Носителот Клипови за

DEN 501.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен


1. Материјал : безбеден за пластични бебе
2. Големина : 43*16*10мм со мет површина, јамка за 20mm лента
3 . Количина : 40pcs / многу
4. Пакување : 1pc сина + 3pcs по боја за микс боја
pls ни остави порака ако ви треба посебно пакување, многу ви благодариме.
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Други карактеристики

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
43*16*10mm
Материјал:
Пластични
Возраст:
> 4 месеци
Бренд Име:
CHENKAI
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
S017
Пакување:
Комбинација на опрема

Најдобри понуди