• Неодамнешно
  • -5 %
200sets Транспарентен Јасно T5 Големина 20 12.4 mm Kam Пластична Смола Прилепува Копчиња сврзувачки елементи + 1pc Клешти Алатка Колекции DK001

200sets Транспарентен Јасно T5 Големина 20 12.4 mm Kam Пластична Смола Прилепува Копчиња сврзувачки елементи + 1pc Клешти

DEN 1185.00
DEN 1247.04

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Еко-пријателски, ФДУ Смола, безбедни за бебето употреба
Капа Големина : 12.4 mm, исто така, повика T5 size20
Боја : Јасно
Површина : Сјај
Пакување : 200sets прилепува + 1pc клешти
1set = 2 парчиња капа + 1pc студ + 1pc socket
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Други карактеристики

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CHENKAI
Пакување:
Комбинација на опрема
Материјал:
Пластични
Материјал Функција:
Латекс Слободни
Големина:
t5
Возраст:
> 4 месеци
Број На Модел На:
T5

Најдобри понуди