• Неодамнешно
  • -15 %
Пластични Teether клипови DIY Pacifier Клип за силиконски teething монистра 5pcs/многу бебе Teething Pacifier Клип

Пластични Teether клипови DIY Pacifier Клип за силиконски teething монистра 5pcs/многу бебе Teething Pacifier Клип

DEN 51.00
DEN 60.00

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Компактен дизајн, повеќе жива и прекрасна Одличен подарок за бебето Спецификации : Материја : тешко пластични Големина : 4*2cm/1.57''*0.79'' Боја : Црна, Бела, Сина, Транспарентен, Розова Количина : 5 Компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (без мало пакет) 5pcs * Бебе Момчиња Девојчиња Клипови Pacifier Анти-out Biter Teething Учениците Пластика
'

Други карактеристики

Тип:
Pacifier
Материјал:
тешко пластика
Големина:
other
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Функција:
Латекс Слободни
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
2S5431-Б.К.
Пакување:
5PCS/set
Возраст:
за сите деца
Тип:
Pacifier
Тип На Единица:
многу (5 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Најдобри понуди