• Неодамнешно
300pcs Снешко Точки и Чипка Транспарентен Божиќ Cellophane Корист Кеси ,Само Печат Бисквит Пластични Партија Подарок Пакување Кеси

300pcs Снешко Точки и Чипка Транспарентен Божиќ Cellophane Корист Кеси ,Само Печат Бисквит Пластични Партија Подарок

DEN 612.00

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница!
~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*~
Карактеристики
Големина : За 10x10cm+3cm
Божиќ дизајн , самолепливи
Боја : како на сликата .
Количина : 300pcs/многу
Детали
Превозот Услови
A : Бесплатен Превозот= Кина Пост Воздух Mail
Сите производи во нашата продавница со бесплатен превозот преку Кина пост.Но, ве молиме забележете дека :
CPMA времето за испорака е за 10-35 дена да повеќето дестинации. Но, има можеби малку одложување кога празник, лошите временски услови, раш сезона, а некои посебни период или состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Можно е до 30-60days.
Б : Бесплатен Превозот=Брза испорака (EMS,DHL..)
1,Singapore/Malaysia/Тајланд Цел износ над ние ќе брод од брза испорака слободни , обично 5-12 дена да пристигнат.
2, Австралија, Нов Зеланд, Европа, сад, Канада и др. Кога цел износ над -180 ние ќе ја испрати преку DHL/EMS/ТНТ/Федекс.. брза испорака слободни.
3,руската Федерација, Јужна Африка, Саудиска Арабија,ОАЕ, Бразил, Мексико и други област.. Pls контактирајте со нас за надградба на брза испорака слободни.
МИКС ЦЕЛ да се Прифати : MOQ износ е по ред во нашата продавница.
чекор 1) Испрати списокот на ставки со количина на нас преку е-маил.
чекор 2) Ние ќе го провери и ќе ви испрати листа за потврди производ, количина & износ.
чекор 3) По потврда ние ќе ви испратиме линк за да направите нарачка. Обично систем количина може да не се исти како и потврди, Pls НЕ плаќаат прво, ние ќе ви помогнат да го ревидира износот и да ве информираме за да се направи исплата.
чекор 4) Pls заврши на плаќање, и ние да се организираме на пратката.
Увозни Давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност.
Топло Совети :
Здраво на сите мои пријатели!
Pls ве молиме имајте на ум постои САМО ЕДЕН "Elsol Самовила Продавница" на Aliexpress!
Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас .
Elsol Тим

Други карактеристики

Број На Модел На:
SD35
is_customized:
Yes
Бренд Име:
icraft
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Материјал:
Пластични
КОЛИЧИНА:
300pcs
Големина:
About 10X10+3Cm

Најдобри понуди