• Неодамнешно
Aselnn 2018 Пролет Жените Писмо Везови Молив Панталони Секојдневен Еластичен Појас Црни Панталони Женски Тенки Панталони Плус Големина Панталони

Aselnn 2018 Пролет Жените Писмо Везови Молив Панталони Секојдневен Еластичен Појас Црни Панталони Женски Тенки Панталони

DEN 551.52

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.5 - 60 XL 68-92 77-108 95 57. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 М 60-80 69-98 93 45 - 55 L 64-85 73-103 94 52. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 2) Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.За голема количина, pls контактирајте со нас за промет на големо цена . 1) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.5 XXXL 75-100 85-118 97 70 - 80
Мерење Во Инчи Големина Половината Колковите Панталона Должина на Телесната Тежина(lb) S 22. Превозот цена е мечка од страна на купувачот.0
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[45621] Прочитај Ми 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откаже трансакцијата од aliexpress.За руски клиенти, pls оставете ни го вашето целосно име (вашето име+татково име+family name) за испорака. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 1) го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.5 - 65 XXL 72-97 81-113 96 62. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ASELNN
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Повик
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Писмо
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
писмо молив панталони
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Вез
Пол:
Жените
Функција:
Телото Поправка, Тенок, Дише
Долги панталони:
деветтиот панталони
Боја:
Црна, Се Мијат Боја
наведени година / сезоната:
Пролет 2018

Најдобри понуди