• Неодамнешно
  • -5 %
Тенок Фармерки За Жените Тесни Фармерки Жена Сино Тексас Молив Панталони Водат Целосна Должина Дама Фармерки Сини Панталони Calca Feminina

Тенок Фармерки За Жените Тесни Фармерки Жена Сино Тексас Молив Панталони Водат Целосна Должина Дама Фармерки Сини Панталони

DEN 616.00
DEN 648.00

Количина на стоки
Тековен

,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.,Itd Големина Половината
(cm) Хип
(cm)
Croch
(Пред/Зад себе)(cm) Бедрото
(cm) Фармерки Должина(cm) 25 64 78 - 43 94 26 66 80 - 44 95 27 68 82 - 48 96 28 70 84 - 50 97 29 72 87 - 50 97 30 75 90 - 51 98 31 78 92 - 52 99 32 80 94 - 53 100 Совет 1. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Превозот ќе биде прв пат, ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас .,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co. Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка.

Други карактеристики

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
MKA02383
Измијте:
Светлина,Средни
Декорација:
Копчето,Лажни Патентите,Се Мијат,Избелени,Изгребани
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
боја:
Светло сина, Темно сина, Црна, сива
Тип:
Фармерки, Жените Фармерки, Жените Панталони, Панталони Молив
Стил:
Мода, Слаб, Тенок, Неврзан

Најдобри понуди