• Неодамнешно
  • -14 %
Секси Црна Pleated Здолниште Со Висока Мода Страна Шлиц Здолништа Жената Сите Сезоната Природна Боја Туту Здолниште Женски Возрасни Долго Здолниште

Секси Црна Pleated Здолниште Со Висока Мода Страна Шлиц Здолништа Жената Сите Сезоната Природна Боја Туту Здолниште Женски

DEN 1610.00
DEN 1872.00

Количина на стоки
Тековен


Plz се Обрне Внимание На Оваа : Тоа Е Само За здолниште Не се Вклучуваат На Врвот ! И Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Блузи , Можете Да Контактирате Со Нас !
1. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
2. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25.
3. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации.
2. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само враќање на производот на адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
Црна Tulle Топката Наметки
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
WDPL
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна
Стил:
Моден
Decroation:
Страна Шлиц
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Женски
Потекло:
кина
Ткаенина Тип:
Tulle Здолништа Туту Здолниште
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди