• Неодамнешно
  • -49 %
Нови 2018 Есен Зима Кратки Здолништа Жена Висока Половината Волнени Здолниште Женски Pleated Здолниште За Жена

Нови 2018 Есен Зима Кратки Здолништа Жена Висока Половината Волнени Здолниште Женски Pleated Здолниште За Жена

DEN 950.00
DEN 1862.40

Количина на стоки
Тековен

Се надевам дека ќе уживаат во шопинг тука!
100% сосема нов главен материјал ткаенини : Волна Материјал : волна и кашмир смеса компонента содржина : 65% волна, 30% кашмир, 5% antistatic влакна 2 sizes M,L Карактеристики : топла ,мека, добра еластичност, пропустливост, Antistatic, не исчезнат. За оваа сезона : пролет,есен и зима
Земја на Потекло : Кина, Внатрешна Монголија, Erdos 30 ° следниве вода за перење. неутрален детергент. Рака, а не машина перат.(Ова осигурува дека облеката не го соберете, без дисторзија) Должина Половината Колковите М 86cm 56-79cm 66-98cm L 88cm 62-85cm 72-110cm

Други карактеристики

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
5017
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
adohon
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Материјал:
Кашмир,Волна
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Најдобри понуди