• Неодамнешно
  • -37 %
[Ти си Мојата Тајна] Мода Црвено Плус Големина Leggings Жена Крвта Дамки 3D Дигитален принт Фитнес Leggins Жените Молив Панталони Црни

[Ти си Мојата Тајна] Мода Црвено Плус Големина Leggings Жена Крвта Дамки 3D Дигитален принт Фитнес Leggins Жените Молив

DEN 197.00
DEN 312.00

Количина на стоки
Тековен

24 100-120 37 94 XXL 27.
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 22. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт . Било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.78 96 Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина Крис Тежина : 47kg Hight : 170cm Биста : 81cm Половината : 64cm Хип : 96cm Јакна Големина : S Панталони големина : S Зголеми Тежина : 49kg Hight : 172cm Биста : 83cm Половината : 68cm Хип : 100cm Јакна Големина : S Панталони големина : M(42) Аманда Тежина : 54kg Hight : 177cm Биста : 88cm Половината : 70cm Хип : 96cm Јакна Големина : M Панталони големина : L(46-48)
Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата. Ние ќе го направи тоа за вас исто така. Бидејќи на меѓународен превозот, некои земји треба подолго време, ви благодариме за вашето разбирање.
Производ Детали
-Тип : жените leggings
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
-Нема да не остави никакви информации за пратката .
-Квалитетот е одличен . Времето во транзит : транзит време варира од различни превозот методи.
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање . Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена., Western union, Money gram, visa, master card и други како што е подолу.67 96-116 37 94 XL 26. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
KDK1393
Бренд Име:
Ти си Мојата Тајна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Половината Тип:
Средината
Боја Стил:
Природна Боја
Знаци:
Жена Leggings
Стил:
Моден
Печати:
3D печатење

Најдобри понуди