• Неодамнешно
  • -34 %
Шангај Приказна Нов одмор тело лен Мешавина еластичен појас замав здолниште кинеската традиционална облека KG422

Шангај Приказна Нов одмор тело лен Мешавина еластичен појас замав здолниште кинеската традиционална облека KG422

DEN 512.00
DEN 776.16

Количина на стоки
Тековен


Материјал : памук, лен
Големина : 55cm
Здолниште Должина : 55cm
Половината Circ(рамен мерење) : 54cm
Половината Circ(протегала мерење) : 98cm
Полите Circ Должина (рамен мерење) : 102cm
Поради мерење со упатство, ве молиме игнорира 1-3cm грешка.
Пакет : 1 парче здолниште

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
кинески стил
Силуета:
Директно
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
шангај приказна
Половината:
Природни
Број На Модел На:
KG422

Најдобри понуди