• Неодамнешно
  • -29 %
Жена Панталони Со Висок Појас Летни Фармерки Нови Дами Диви Здружени Лак Широк Нога Фармерки Алкохол Лак Вратоврска Pantacourt Femme Ete

Жена Панталони Со Висок Појас Летни Фармерки Нови Дами Диви Здружени Лак Широк Нога Фармерки Алкохол Лак Вратоврска Pantacourt

DEN 1005.00
DEN 1415.52

Количина на стоки
Тековен


S : Половината 68cm Хип 106cm Должина 84cm
М : Половината 72cm Хип 110cm Должина 85cm
L : Половината 76cm Хип 114cm Должина 86cm
Answer : ___________________________ Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 3. Азија големина е помала 1-2 метри од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување.
Wolesale и пад на Превозот и двата се Добредојдени.
За промет на големо.,ние ќе им понуди попуст или бесплатен превозот кој трае само околу 3-7days да пристигнат.
За капка shoipping,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да .
Како може да track my парцела ?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en или песната.yw56.com.cn/en-US(Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина ?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот .така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Тексас
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
IFQ
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
WP033
Должина:
Ankle-Length Pants
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди