• Неодамнешно
  • -0 %
YGYEEG Жените Дами Legging Солидна Harem Одблесокот Leggings Панталона Стомак Еластичен Појас Танц Leggins Boho Широк Нога Панталони Лабава Панталони

YGYEEG Жените Дами Legging Солидна Harem Одблесокот Leggings Панталона Стомак Еластичен Појас Танц Leggins Boho Широк

DEN 431.00
DEN 431.04

Количина на стоки
Тековен

Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. 3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот.31"
102
40. 4)3-20 денови можат да добијат парцели ве Молиме чувајте го телефонот непречен Имате било какви прашања не двоумете се да контактирате со нас за Ние да се потрудиме да се реши ви Благодариме за вашата поддршка Среќен шопинг
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.16"
Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.4"
М
10
cm
инч
69
27.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.74"
100
39.
Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.04"
L
12
cm
инч
73
28. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.31"
105
41.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук,Spandex
Бренд Име:
YGYEEG
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
K0754
Стил:
Повик

Најдобри понуди