• Неодамнешно
  • -40 %
FCCEXIO 2018 Секси им Помогнам на Црна Leggings Жените N Мода Високи Половината Тренингот Leggings Фитнес Leggings Тенок Спортски Legging

FCCEXIO 2018 Секси им Помогнам на Црна Leggings Жените N Мода Високи Половината Тренингот Leggings Фитнес Leggings Тенок

DEN 273.00
DEN 455.52

Количина на стоки
Тековен


1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Купувачот од САД.Ние ќе брод објект од страна на E-пакет.Времето за испорака ќе биде за 7-15 работни дена.
3. Купувачот од други земји.Ние ќе брод објект од Кина Пост Воздух Mail за слободни.За 10 до 45 работни дена. 4. За изразат испорака,Повеќе од $150 ние ќе ја испратите вашата предмети преку DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,SF Експрес за слободни.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls кажи ни,со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $1-3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Lgs
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
FCCEXIO
Leggings:
100% сосема нов и висок квалитет
Стил:
Fashion&Неврзан
За сезоната:
Сите сезоната
Боја Стил:
Blackpink Leggings
legins :
Мек и удобен,пријатно на телото
Legging:
Одлично за јога /виси надвор од дома/со пријатели
еластичен:
Многу добро,Многу еластичен
Љубов Розова Писмо За Печатење:
тренингот leggings
Спортски Одговараат за жени:
Спортски јога Leggings

Најдобри понуди