• Неодамнешно
  • -9 %
Нови 2018 Пролет Лето Пакет Хип Здолниште Шлиц Фармерки Здолништа Жените Чекор Тексас Здолниште Тенок Женски Дама Половината Здолништа Долги здолништа

Нови 2018 Пролет Лето Пакет Хип Здолниште Шлиц Фармерки Здолништа Жените Чекор Тексас Здолниште Тенок Женски Дама Половината

DEN 603.00
DEN 662.40

Количина на стоки
Тековен

,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас . За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно. Превозот ќе биде прв пат, ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co. Производ во боја слики Wuxi Marca Поло Трговец co. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1.Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Големина На Половината
(cm) Hipline
(cm)
Croch
(Пред/Зад себе)(cm) Бедрото
(cm) Должина(cm) S 66 82 - - 71 М 70 87 - - 72 L 74 92 - - 73 XL 78 97 - - 74 2 XL 80 102 - - 75 3 XL 84 107 - - 76 Совет 1. Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Превозот времето е проценка.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
MKACL199
Материјал:
Памук,Spandex
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Канцеларијата Дама
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Ayaco.Фан
боја:
темно сина, светло сина
Стил:
Мода, Секојдневен, Preppy Стил, Слатка, Нов, Младешки
Тип:
Здолништа, Неправилни Здолништа, Фармерки Здолништа, Тексас Здолништа
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Најдобри понуди