• Неодамнешно
[Ти си Мојата Тајна]ноќта на Вештерките Висока Половината Leggings Silm Фитнес Жените Legging Алиса Во земјата на Чудата Cheshire Мачка Жените Фитнес Отпечатоци

[Ти си Мојата Тајна]ноќта на Вештерките Висока Половината Leggings Silm Фитнес Жените Legging Алиса Во земјата на Чудата

DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
жените leggings
Производ Детали
-Тип : жените leggings
-Погоден За : Фитнес Leggings
Ноќта На Вештерките Висока Половината Leggings Silm Фитнес Жените Legging Алиса Во Земјата На Чудата Cheshire Мачка Жените Фитнес Отпечатоци
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк .
-Квалитетот е одличен .
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање . Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, и ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на Т/Т.
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика., Western union, Money gram, visa, master card и други како што е подолу. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, име и презиме и телефон. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт .67 96-116 37 94 XL 26. Било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.78 96 Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина Крис Тежина : 47kg Hight : 170cm Биста : 81cm Половината : 64cm Хип : 96cm Јакна Големина : S Панталони големина : S Зголеми Тежина : 49kg Hight : 172cm Биста : 83cm Половината : 68cm Хип : 100cm Јакна Големина : S Панталони големина : M(42) Аманда Тежина : 54kg Hight : 177cm Биста : 88cm Половината : 70cm Хип : 96cm Јакна Големина : M Панталони големина : L(46-48)
Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата. Бидејќи на меѓународен превозот, некои земји треба подолго време, ви благодариме за вашето разбирање.
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 22. Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
Ти си Мојата Тајна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
WKYK1004
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Име на производ:
Leggings
каталог:
жените leggings
Тип:
Bottoms
Шема:
мачка
Стил:
Ноќта на вештерките
верзија:
Слаб,Тенок
Половината Тип:
Висок Половината
Големина:
M
Друга Услуга:
Трговија на големо,се Откажат од превозот,ги Прилагодите
Печати:
3d Дигитална

Најдобри понуди