• Неодамнешно
YRRETY Лето Леопард Шорцеви Мода Обичните Жени Шорцеви со Висок Појас Широк Minishort 1pcs/многу S-XXL Плус Големина Топла Продажба 2018

YRRETY Лето Леопард Шорцеви Мода Обичните Жени Шорцеви со Висок Појас Широк Minishort 1pcs/многу S-XXL Плус Големина

DEN 275.04

Количина на стоки
Тековен

77
68-80
26.30
L
34
13.38
66-78
25. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.66
XL
35
13.49
110-118
43.70
108-116
42.34
96-104
37.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.59
60-72
23.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.0
70-82
27.
(3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.8
112-120
43.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.9
Известување
(1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред
(2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.45
XXL
36
14. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.94
М
33
12.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
YRRETY
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
d003
Панталона Стил:
Harem Панталони
Шаблон Тип:
Леопард
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Џерси
Боја Стил:
Контраст Боја
Дебелина:
Тенка
Пред Стил:
Pleated

Најдобри понуди