• Неодамнешно
2018 Нови Велур Кожа Молив Панталони Чипка Отсечени Мода Панталони За Жени Секси Завој Legging Панталони Чипка-Up женски Панталони

2018 Нови Велур Кожа Молив Панталони Чипка Отсечени Мода Панталони За Жени Секси Завој Legging Панталони Чипка-Up женски

DEN 456.00

Количина на стоки
Тековен

Одете на Трансакции, кликнете на Управување со Повратна информација, а потоа кликнете на Налози Чека Моите Повратни информации
3. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Како Да Добиете Повеќе Попусти?
Метод
1. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Не остави никакви негативни повратни информации.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Но купувачот, исто така треба да плаќаат за превозот на трошоците на замена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачите можат да поднесат барање за замена, Ако причината за изборот на погрешна големина доаѓа од купувачи. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Метод Б
1.Ве молиме контактирајте ме пред цел. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена(Освен Кина Празници) откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние понуда во рок од 1 месец бесплатно замена, ако стоката се скршени.Изберете некоја цел и кликнете ја Напуштат Повратни информации
4.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Бренд Име:
Ла MaxPa
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
m222
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик

Најдобри понуди