• Неодамнешно
  • -30 %
Европски Стил Висока Половината Солидна Pleated Здолништа Женска Секојдневен Elgant Црвено Црна, Розова Макси Здолниште

Европски Стил Висока Половината Солидна Pleated Здолништа Женска Секојдневен Elgant Црвено Црна, Розова Макси Здолниште

DEN 183.00
DEN 261.60

Количина на стоки
Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^
100% исто како слика.
100% добри услуги на клиентите.
100% врвен квалитет на уверување.
Материјал : квалификувани удобно материјал
Материјал : Памук + Полиестер
Боја : 3 бои
Големина : S-XL
Модел : Цврсти
Пакување Вклучуваат : 1 Pc X Жените Здолниште
Големинапојас должина S- 66cm/25.963cm/24.8
М70cm/27.563.5 cm/25
L- 74cm/29.1-64cm/25.1
XL-78cm/30.7- 64.5 cm/25.3
Забелешки :
1inch=2.54 см
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
здолниште
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Силуета:
А-Линија
Стил:
High Street
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Декорација:
Никој

Најдобри понуди