• Неодамнешно
  • -15 %
2017 НОВИ Muay Тајландски СТП Удирање Торба Брзина на Топката Бокс Круша Професионалниот Бокс Опрема Фитнес и боди билдинг Двојно Крајот ММА

2017 НОВИ Muay Тајландски СТП Удирање Торба Брзина на Топката Бокс Круша Професионалниот Бокс Опрема Фитнес и боди билдинг

DEN 693.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


Двојно Крајот ММА Бокс Тренинг Удирање Брзина Торба Топката Speddball со Вентил Core ПРОИЗВОД СПЕЦИФИЧНИ ПАРАМЕТРИ Бренд WOLON Модел W8043
Материјал СТП синтетички кожа + Латекс Димензија 13.77 x 6.69" / 35 x 17cm (L x Кол) Жолта Боја Тежина за 14.97/425g Пакет вклучуваат 1 x Брзина на Топката Карактеристики : Овој боксерски удирање топка ќе ја подобрат вашата издржливост,брзина,точност, брзина На топката бокс удирање на топката е погодна за боксер пракса удари брзина Погодна за боксер пракса удари брзина На бокс удирање топка ќе и пракса во обуката голем тренингот алатка за вашиот дом или салата Тоа е лесно да се поправат и стабилен
Време на испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) Земја Денови(понеделник-недела) 6-9 10-16 17-22 23-28 29-36 37-60 >60 Русија го Оценувате (точка пристигна) 2% 30.9% 40.9% 12.9% 6.3% 6% ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе ги Пратите на Тоа И да Се Вратам На Вас ПОБРЗО Со Одговор Украина/Белорусија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 17.3% 42.5% 20.7% 11.3% 5.7% САД го Оценувате (точка пристигна) 4.7% 45.1% 43.8% 4.5% 0.9% 1% Израел го Оценувате (точка пристигна) 0% 15.8% 37.9% 25.1% 16.7% 3.2% Бразил го Оценувате (точка пристигна) 0% 0% 20.3% 45.9% 30.8% 2% велика БРИТАНИЈА/Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 8.8% 54.7% 24.9% 5.3% 4.3% 1.3% Други го Оценувате (точка пристигна) За 15-45 Дена за Време на Испорака - E-ЕМС/EMS : 8-15 Работни Дена Време на Испорака - DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 4-7 Работни Дена Забелешка : 1. Клиентите Објект Добиваат Дена : Обработка на време (обично 3 работни дена) + Испорака Време (како горна) 2. Времето на испорака ќе биде одложен додека Сезона и Шпицот на Сезоната 3. Ние Брод Секој Ред Со Нивниот Следење На Број И Можете Да Видите На Превозот Статус На Веб-Страницата. Превозот Информации Следење на Веб-страница : 17track.net/index_en.shtml

Други карактеристики

Број На Модел На:
W8044
Бренд Име:
anotherboxer
is_customized:
Yes
Тип:
Sandbag Категорија
Возраст:
>3 Години
Возраст:
3 Години
Материјал:
СТП синтетички кожа + Латекс
Димензии:
13.77 x 6.69
Тежина:
14.99 oz / 425 g
Лента Должина:
27.56
Стил:
брзина на топката
Повод:
Бокс/Санда/Taekwondo
Место на Потекло:
произведено во Кина
квалитет:
Одлична +++
Име на производ:
WOLON

Најдобри понуди