• Неодамнешно
  • -20 %
Тиква Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Носии Чипка Petti Rompers Фустани Jumpsuit Fantasias Infantil Девојки Облека Новороденче Облека Подароци

Тиква Бебе Девојка Ноќта На Вештерките Носии Чипка Petti Rompers Фустани Jumpsuit Fantasias Infantil Девојки Облека Новороденче

DEN 442.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен

Големина Должина Биста Рамо За возраст S 36cm 44cm 19cm 0-3 месеци M 38cm 46cm 20cm 3-6 месеци L 40cm 48cm 21cm 6-12 месеци XL 42cm 50cm 22cm 1-2 години Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 дена www.dhl.com
4-7 дена www.fedex.com
4-7 дена www.ups.com
4-7 дена www.tnt.com
5-10 дена www.ems.com.cn
7-15 дена www.hongkongpost.com
15-60 дена или повеќе кина пост воздух mail
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас со вашите прашања пред наддавање. Сите контакти кои треба да бидат направени преку e-mail со користење или прашајте го продавачот e-mail за Контакт со Продавачот ве Молиме распрашува за Меѓународна пријава на Вашиот бизнис е appreciat
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Други карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
памук и чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
S M L XL

Најдобри понуди