• Неодамнешно
Нови Слатки Девојки Новородено Бебе Бебиња без Ракави Фламинго Печати Tassels Bodysuits Headband Лето 2 парчиња Облека Поставува Облека

Нови Слатки Девојки Новородено Бебе Бебиња без Ракави Фламинго Печати Tassels Bodysuits Headband Лето 2 парчиња Облека

DEN 179.52

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме. Пакет се Вклучени : 1x Бебе Famingo Romper+1x Headband
Големина на Табела : Големина на Облека Должина Биста*2 70 годишна Возраст 37.5 cm 23.5 cm 0-6 Месеци 80 40.5 cm 24.5 cm 6-12 Месеци 90 43.5 cm беа 25,5 см 12-18 Месеци 100 46.5 cm 26.5 cm 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Преглед

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Bodysuits
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Животните
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Најдобри понуди