• Неодамнешно
Новороденче памук rompers 2 парчиња бебе jumpsuits картон 2pc/set деца облека romper со капа 0-24M бебе костим bebe roupas

Новороденче памук rompers 2 парчиња бебе jumpsuits картон 2pc/set деца облека romper со капа 0-24M бебе костим bebe roupas

DEN 324.96

Количина на стоки
Тековен

Сигурно ќе видите сите овие добри работи ако ги погледнеме нашите повратни информации од задоволни купувачи. Ако сакате да се добие стоката под итно, ве молиме да изберете друг изразат начин, како Fed Ex, DHL, или ТНТ итн.Сите предмети ќе бидат брод од 1-3 дена откако ќе завршите со плаќање.
Материјал : 100% Памук МЕКА
Спецификација : Големина во age : 0-3М 4 M-6 M 7-9 M 10-12 M 13-24 M Големина во висина : 70-80-90-95 Боја : Како на сликата Материјал : 100% памук
*ВНИМАНИЕТО*
За бојата на сликата : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објектите пред себе,Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, се Надевам, ќе може да ги разбере!
* ПРЕВОЗОТ *
1.
*Повратна информација*
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Можеме да ги отфрлиме превозот испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел. Тоа е безбедно ! И вие не мора да плаќаат за курир. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро! Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.Тоа ќе ве чини 10-20 дена.
АКО било веледрогерија сакаат да купат поголема количина со пониска цена и свој cutsom производи,ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис во секое време да добиете помош
Новороденче памук rompers 2 парчиња бебе jumpsuits картон 2pc/set деца облека romper со капа 0-24 M бебе костим bebe roupas
Големина 70-80-90-95 одговара 0-24 M бебиња. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да
размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние може да обезбеди најдобра цена, бидејќи ние имаме свои фабрика и бренд . Ние се однесуваме кон секој клиент со грижа и ние разбираме дека единственото нешто што ќе ви донесе назад во нашата продавница е тоа како ние се однесуваме кон вас.
Ако не можете да најдете одговори на вашите прашања, тука, контактирајте не по е-пошта. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Обично Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе пакет на стока во многу безбедна и тешко пакет.
*За Нас*
Имаме стотици различни модни дизајни и ние имаме доволно подготвени стоки!
Ние ве уверам дека ние ќе стори сé што е човечки можно да се направи вашето искуство одличен една.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
PBWN82
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Полуостров Бебе
Материјал Состав:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри понуди