• Неодамнешно
  • -15 %
2017 Нови памук деца Мики Мини бебе момчиња девојчиња поставува облека 3pcs(со Долги ракави Romper+шапка+панталони)деца облека сет

2017 Нови памук деца Мики Мини бебе момчиња девојчиња поставува облека 3pcs(со Долги ракави Romper+шапка+панталони)деца

DEN 304.00
DEN 357.60

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте драги мои cumstomers,
Pls напишете го целосниот назив ,точна адреса и телефонски број,escepially на Бразил пријател не заборавајте куќата број.
Ви благодарам многу !
Големина на табела,може да се 1-3cm грешка. (1 инч=2.54 см)
Големина
Облека Должина
(cm)
Градите*2
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Панталона Lenght
(cm)
Погоден Висина
(cm) 0-6 M=80 38 26 24 41 60-70 7-12 M=90 40 27 26 44 70-80 13-24 M=95 43 28 28 46 80-90 /
повеќе убави предмети што може да оди http : //www.aliexpress.com/store/1357018http : //www.aliexpress.com/store/1357018
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
САД ; РУСИЈА Бесплатен превозот од e Packet (5-15 работни дена на патот) Брза испорака
EMS (5-15 работни дена на патот)
Кина, воздухот mail (15-50 работни дена на патот)
DHL (2-5 работни дена на патот)
Fedex(2-7 работни дена на патот)

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Појас
Бренд Име:
Останете Наивни
Број На Модел На:
A
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди