• Неодамнешно
  • -52 %
Бебе Bodysuits 4 ПАРЧИЊА 0-2 Години Мали момчиња Тело Долг Ракав Облека Бебе Момчиња Jumpsuits Есен/Зима Bodykits Симпатична Бебе Ropa

Бебе Bodysuits 4 ПАРЧИЊА 0-2 Години Мали момчиња Тело Долг Ракав Облека Бебе Момчиња Jumpsuits Есен/Зима Bodykits Симпатична

DEN 696.00
DEN 1449.12

Количина на стоки
Тековен


Бебе Bodysuits 4 ПАРЧИЊА/Пакет 0-2 Години Детското Тело Долг Ракав Облека Бебе Момчиња Jumpsuits Облека 2017 Пролет Bodykits
Опис :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Бебе Момчиња
Број На Модел На:
GL001
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА

Најдобри понуди