• Неодамнешно
Нова Мода Новородено Бебе Бебе Девојки Кратко Sleeve Plaids Чипка Флорални Bodysuit Headband Облека Поставува Слатки Девојки Bodysuits

Нова Мода Новородено Бебе Бебе Девојки Кратко Sleeve Plaids Чипка Флорални Bodysuit Headband Облека Поставува Слатки

DEN 187.68

Количина на стоки
Тековен


Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме. Пакет се вклучени : 1 x Romper+ Bowknot
Големина На Табелата :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Bodysuits
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Plaid
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Најдобри понуди