• Неодамнешно
  • -21 %
PDR Алатки за Полнење Професионални Рака Алатка Сетови за во Автомобил Paintless Дент Поправка Алатки Поставите Злато Дент Puller Лепак Табови со plug лепак пиштол 40W

PDR Алатки за Полнење Професионални Рака Алатка Сетови за во Автомобил Paintless Дент Поправка Алатки Поставите Злато

DEN 1858.00
DEN 2352.00

Количина на стоки
Тековен

Оптоварување на gule стапови во задниот дел од пиштол. Фреквенција : 50-60 Hz. Одлично за вештачки цвеќиња, занает проекти, мебел и дрво работи, Играчки и Модели, Украси, Дрво, Картон и многу повеќе Моќност : 40 W.
Функција : DIY може отстранување на дент од себе , Погодна за секој човек да работи,има предности на едноставна операција, поправка на дент за вас директно Мост Puller - Алуминиумски материјал,Дупки дизајн undersurface,Нови Авто Тело Дент Поправка Отстранување Лепак Puller,Лим професионални користи Морон Пресврт вртење knob додека не се појавува на дент надвор;Прво,едноставно лепак на дент влечење на таб во центарот на дент Висок Квалитет - Нашите paintless дент поправка алатки имаат врвен квалитет. Добар автомобил поправка алатка за добро DIY луѓе .Нека 's да ги купи за вашите убави автомобили. тоа вклучува 18pcs различни лепак јазичиња , тоа може да се користи за различни учениците од автомобил .
Карактеристики : Топла Топи Лепак Пиштол. чисти површини за најдобри сврзување 5,Отстранете gule кога ќе заврши,Не се исчисти е потребно,Никогаш не puil на црвено држи надвор од задниот дел на gule пиштол. Напон : 12 V.
ако учениците е лоша , може да се користи пенкало за да се поправи ,
Ова е нов лепак пиштол , тоа е прилагодлива Температура , се користи за Автомобил алатки , добра лепак пиштол за добра DIY луѓе да се направи радост . 3,Стискаш предизвика додека gule текови форма млазницата.
PDR Алатки за Полнење Професионални Рака Алатка Сетови за во Автомобил Paintless Дент Поправка Алатки Поставите Злато Дент Puller Лепак Табови со plug лепак пиштол 40 W
Опис :
Ова е новиот Златен дент поправка алатка , тоа се користи за Автомобил 4 S Продавница , Автомобил поправка Продавница , DIY поправка на автомобил на учениците . тоа се користи за сите автомобил дент поправка алатка ,18pc вшмукување чаша може да се користи за автомобил дент поправка различни дупка големина . 2,Alow на gule пиштол за да се загрее за околу 5 минути.1 cm КАКО ДА се КОРИСТИ GULE ПИШТОЛ : 1,Приклучок во пиштол.
Тип : автомобил полнење лепак пиштол
Мулти-функција : за автомобил дент поправка , Играчки и Modles , Вештачки Цвеќиња
.
Ова е нов puller мост ,тоа се 18pcs/set вшмукување чаша . Стап големина : 26 * 1. тоа е четвртата генерација на вчитување на нов мост . Едноставно лепак на дент влечење на таб во центарот на дент Пакет се Вклучени : 1 x Топла Топи Лепак Пиштол 3x лепак стапови (11*260mm )
1x PDR дент puller алатки
1x Пен
1 X Табот надолу
1x автомобил srcaper
.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
sikeo
Име На Модел:
pdr дент алатки
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Полирање & Мелење Поставено Материјали
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
поправка на автомобил на учениците
Објектот Волумен:
1
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1.15kg
Точка име :
pdr дент алатки
автомобил pdr дент алатка лепак пиштол:
за DIY луѓе да се поправи автомобилот дент
моќност:
40W
лепак пиштол:
се користи за автомобил дент поправка , Играчки и Modles , Вештачки Цвеќиња
Карактеристики:
прилагодлива температура
Лепак Стапови:
2 парчиња/set 11*260mm лепак стап
топла топи лепак пиштол:
120W Прилагодлива температура
лепак пиштол карактеристики:
мебел и дрво работи
PDR:
се користи за автомобил дент поправка
DIY Материјали:
Автомобил полнење лепак пиштол

Најдобри понуди