• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Лето Секси Крстот Подигнат Жените Резервоарот Женски Блузи Сува Брзо Лабава Фитнес Вест Singlet За Остварување на Жените Тренингот на Маици

2018 Лето Секси Крстот Подигнат Жените Резервоарот Женски Блузи Сува Брзо Лабава Фитнес Вест Singlet За Остварување на

DEN 739.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


2017 Лето Секси Крстот Подигнат Жените Резервоарот Женски Блузи Сува Брзо Лабава Фитнес Вест Singlet За Остварување на Жените Тренингот Маици Големина Должина на Градите, Половината Тежина S 66.5 70 60 0.15 М 68 74 64 0.15 L 69.5 78 68 0.15 XL 71 82 72 0.15
Pls дозволете 1-2 см, различни од големината ,и се должи на компјутерот верзија ,бојата ќе биде малку поинаква

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Disko Спорт
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
QR-01
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
боја:
Црна,
Големина:
s/m/l/xl
Стил:
лето жените блузи
Тип:
салата спорт
Модел:
јога фитнес облека
Одговара Тип:
Жените Девојка
одговара стил:
Мода Лето Стил
Одговара:
Безжична т кошула

Најдобри понуди