• Неодамнешно
  • -35 %
Yu-Gi-Oh! Т-маица Аниме Yugi Mutou Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Seto Kaiba Дише Tshirt Мода Мажи Жени Tees

Yu-Gi-Oh! Т-маица Аниме Yugi Mutou Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Seto Kaiba Дише Tshirt Мода Мажи Жени Tees

DEN 686.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Yu-Gi-Oh! Т-маица Аниме Yugi Mutou Cosplay Кратко Sleeve Т кошула Seto Kaiba Дише Tshirt Мода Мажи Жени Tees
Материјал : млеко влакна
Удобно и мека, дише, не исчезнат
Големина на табела (единица : cm 1inches=2.54 см)

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Бренд Име:
NSOKING
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток

Најдобри понуди