• Неодамнешно
Мажите Кратко Sleeve O-Вратот Маици Лето Мажите Социјална Нарушување T-shirt

Мажите Кратко Sleeve O-Вратот Маици Лето Мажите Социјална Нарушување T-shirt

DEN 618.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
NOHVCEX
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
1
Број На Модел На:
V15

Најдобри понуди