• Неодамнешно
Смешни Лето Жените Skam Т Кошула Висок Квалитет на t-shirt чисто бело печатење О-Вратот Кратко Sleeve Блузи Harajuku кошула Азија Големина L17-1

Смешни Лето Жените Skam Т Кошула Висок Квалитет на t-shirt чисто бело печатење О-Вратот Кратко Sleeve Блузи Harajuku

DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен

НИ 11.87 / парче НАС 10.86 / парче НАС 11.59 / парче НАС 10.86 / парче НАС 10.86 / парче НАС 10.86 / парче НАС 10.86 / парче НАС 11.59 / парче
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Азија Големина : S M L XL XXL
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
За Плаќање
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние брод надвор на стоки преку Ali Express Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.
2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Материјал:
Полиестер,Spandex,Модални
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
L17
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Азија големина:
S ,m ,l ,xl ,2xl ,

Најдобри понуди