• Неодамнешно
  • -15 %
2017 нова мода мажи жени Кул Т-маица 3d Печатење црвено крвава рана демонот Кратко Sleeve Лето Блузи Tees Топла стил Стилски clothles

2017 нова мода мажи жени Кул Т-маица 3d Печатење црвено крвава рана демонот Кратко Sleeve Лето Блузи Tees Топла стил

DEN 448.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен


Големина : Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3 см разликуваат,ви благодариме. : ) 1inch=2.45 cm
Внимание! Азија големина е обично помали 1-2 големина од големини во вашата земја ,па ве молиме да ја проверите и да се споредат големини детали пред да го купите!
Трговија на големо добредојде долгорочна соработка
ние имаме повеќе од 5000 стилови за 3d clonth,Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас!
Карактеристики :
3 D графички печати смешно, т-маица,краток ракав блузи tees
Материјал : Полиестер,Spandex
Ракавот : Краток
Деколте : Crewneck
Пол : унисекс за мажи/жени
1 Добар фидбек е многу многу, многу важно за мене ! 1-2-3 Започнете сите лоши коментари,ве Молиме да Не ми даде лош повратни информации,ви Благодарам многу ! 2 Купувате објекти од онлајн продавница,понекогаш се предмети задоволство не е нормална работа,ве Молам оставете ме порака прво, јас може да ви вратат некои пари, или да испратите некои подароци,ве Молиме, немојте само да ми даде лош повратни информации ! Верувај ми ние може да го реши проблемот,ви Благодарам многу !
1 Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/westernunion/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : 2 Сите предмети ќе бидат брод вашата Aliexpress адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса сите точни информации
1 Важно !Вашиот превозот адреса/post code/телефонски број мора да биде точно ! 2 e Packet (10-25days испорака) 3 Воздухопловната (20-60days испорака,различни земја различни времето за испорака) 4 ние можеме да брод од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ Aramex премногу,но треба дополнителни превозот цена
1 Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2 Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3 Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4 Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5 Испрати назад предмети мора да рамките 7days од денот сте го добиле тоа што јас секогаш го направите мојот најдобар да понуди добра услуга на секој клиент ! 1 Било каков проблем,ве молам оставете ме порака првите 2 Сите E-mail ќе се одговори во 2days

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
lizhiyang
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди