• Неодамнешно
  • -25 %
FORUDESIGNS 3D Мачка Животинско Т Риза за Жените Бренд за Облека, Женски со Кратки Ракави Секојдневен Tshirt Удобно Еластична Хип Хоп Tees

FORUDESIGNS 3D Мачка Животинско Т Риза за Жените Бренд за Облека, Женски со Кратки Ракави Секојдневен Tshirt Удобно Еластична

DEN 792.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BV
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Iterm:
Жените Лето Кратко Sleeve Т Кошула
боја:
бела,виолетова,кафена
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Шема:
3d мачка печатење
Дизајни:
3D печатење
Функција:
дише,нежно,чисто,удобно
капка превозот и прилагодени:
Поддршка
Style1:
Новина

Најдобри понуди