• Неодамнешно
Кул ретро игра концепт MEGAMAN т кошула за мажи памук игра навивачите т кошули различни бои игра megaman tee кошула ac657

Кул ретро игра концепт MEGAMAN т кошула за мажи памук игра навивачите т кошули различни бои игра megaman tee кошула ac657

DEN 527.52

Количина на стоки
Тековен

Кул ретро игра концепт MEGAMAN т кошула за мажи памук игра навивачите т кошули различни бои игра megaman tee кошула ac657 Материјал : 100% Памук
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
Забелешки : Сите големина се Мери со раце,ќе Има 2-3cm разлика.ви благодариме за вашиот разбере.Бојата што ќе се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни monitor settings.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Стил:
нормално ракав
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MENGHUN
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Употреба:
СТРИП CON/Секојдневно носење/филм т кошула/GEEK/ТОА работници
Прилагодување:
прифатете
Материјал:
100% Памук
број:
AC657
Подарок за:
аниме фанови/игра за навивачите
Името на играта:
MEGAMAN/ ROCKMAN

Најдобри понуди