• Неодамнешно
  • -44 %
2017 Нови Едно Парче Luffy 3d испечатени кратко sleeve мажите т кошула Класичен Аниме dragon ball т кошула Супер Saiyan 3d т кошула homme

2017 Нови Едно Парче Luffy 3d испечатени кратко sleeve мажите т кошула Класичен Аниме dragon ball т кошула Супер Saiyan

DEN 555.00
DEN 991.20

Количина на стоки
Тековен


Превозот
1. Ве молам прости можеме да't keep a 24hours онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат , ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. Ве молиме да го прости. Почитувани,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена (во работни денови), откако вашата уплата.), ве молиме да ги споделите со нас. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитна Картичка,Boleto,Western Union,. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере.
Царинската Проблеми
1.
Повратни информации
1.
Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг !
Нашиот Тим
. Ве молиме не't leave никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност. Ние препорачуваме да изберете International Express EMS/DHL/ФЕДЕКС ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се промени. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
Нови 2016 Едно Парче Luffy аниме 3 D испечатени кратко sleeve мажите tshirt Класичен Аниме dragon ball т кошула Супер Saiyan 3d tshirt homme
Азија големина,ве молиме изберете 1-2 големина поголем од вообичаеното!!
Големина
S(cm)
M(cm)
L(cm)
XL(cm)
2 XL(cm)
3 XL(cm)
Должина
63
65
67
69
71
73
Рамо
41
42
43
44
45
46
Градите
90
94
98
102
106
110
Sleeve
17
18
19
20
21
22
Се Препорачува Висина
155-165
160-175
165-175
170-180
175-185
180-190
Се Препорачува Тежина
42-55 kg
55-65 kg
65-75 kg
75-85 kg
85-95 kg
95-105kg
Бојата и големината Објаснување
1. Ако не'т добиле стоки во 50 дена (90%Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас,за време на проширување, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот 's контрола, тоа треба да биде Post office 's должност, neither Dispute нема да ви помогне да добиете на стоки побрзо. Превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
Враќање & Наплата
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ако сакате да платите со ,ве молиме contace мене. Поради земени во светлина и го следат,слика можеби имаат мала chromatism проблем. Наплата ќе се прифати & ослободување кога се врати производот е добро примени.

Други карактеристики

Големина:
Asia S, Asia M, Asia L, Asia XL, Asia XXL, Asia XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
shuangjielong
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
редовни ракав
Карактеристики:
дише wicking
Материјал:
95%Памук, 5%Spandex
Должина На Ракав:
Краток
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните ракав
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Мажи
Стил:
мода,неврзан
Тип На Објект:
Блузи

Најдобри понуди