• Неодамнешно
  • -9 %
2018 Нови Лето голем бро Деца Деца Момче Кратко Sleeve Писмо за Печатење Екипажот Вратот маица Tee Блузи Деца Облека 1-6Y

2018 Нови Лето голем бро Деца Деца Момче Кратко Sleeve Писмо за Печатење Екипажот Вратот маица Tee Блузи Деца Облека

DEN 157.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Тековен


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : 100% Памук
Боја : Сива,Бела
Стил : Случајни Кратки Ракави, T-shirt
Големина : 80 90 100 110 120
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Бебе Дете T-shirt
Преглед :

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
детска кошула т
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Најдобри понуди