• Неодамнешно
  • -40 %
Лето стил mamamoo жолт цвет албум исто печатење о вратот кратко sleeve т кошула kpop moomoo унисекс лабава т-маица 8 бои

Лето стил mamamoo жолт цвет албум исто печатење о вратот кратко sleeve т кошула kpop moomoo унисекс лабава т-маица 8

DEN 597.00
DEN 994.08

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Лето стил mamamoo жолт цвет албум исто печатење о вратот кратко sleeve т кошула kpop moomoo унисекс лабава т-маица 8 бои
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 92cm должина 68cm
М : рамо 44cm биста 96cm должина 70cm
L : рамо 46cm биста 100cm должина 72cm
XL : рамо 48cm биста 104cm должина 74cm
2 XL : рамо 50cm биста 108cm должина 76cm

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
ZXCKPOPTS-502
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди