• Неодамнешно
  • -40 %
Markless 2018 Нови Памук Т Кошула Мажите Секојдневен Лабава О-вратот Tshirt Машки Солидна Боја Памук Дише Т-маица camisetas TXA8653M

Markless 2018 Нови Памук Т Кошула Мажите Секојдневен Лабава О-вратот Tshirt Машки Солидна Боја Памук Дише Т-маица camisetas

DEN 1099.00
DEN 1832.16

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Spandex
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
Markless
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Пролет,Лето
Sleeve:
Три-Четврт Ракави
Материјал:
95% Памук, 5% Spandex
Големина:
M,L,XL,XXL
Јака:
O-

Најдобри понуди