• Неодамнешно
  • -20 %
Нов Стил 2017 Чевли Print T-Shirt Жените Мода Лето Жените Т-Маица О-Вратот Кратки ракави, Маица Дами

Нов Стил 2017 Чевли Print T-Shirt Жените Мода Лето Жените Т-Маица О-Вратот Кратки ракави, Маица Дами

DEN 315.00
DEN 393.60

Количина на стоки
Тековен


Жените Мода Т кошула 100% сосема нов Диви Тенок Pullover стил Кратки ракави Лесно се вклопуваат

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
JIEXISHENG
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
HH288
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Стил:
Моден
Блузи Тип:
Tees
Тип На Објект:
Блузи
Sleeve Стил:
Редовни
Име на производ:
т кошула
Карактеристики:
пот навлегувањето
Карактеристично:
вентилација дишат слободно
Шема:
не-бледнее
квалитет:
Не се деформирани

Најдобри понуди