• Неодамнешно
  • -24 %
Uwback Женски Т-маица Секојдневен Врвот Памук 2018 Нови Лето Жените маици Raglan Ракав tshirt Бонбони Бои Tees Основни , EB232

Uwback Женски Т-маица Секојдневен Врвот Памук 2018 Нови Лето Жените маици Raglan Ракав tshirt Бонбони Бои Tees Основни

DEN 323.00
DEN 425.28

Количина на стоки
Тековен


На ткаенина материјал е многу удобен и мека.
Големина Вовед Опција НИ ЕУ, РУСИЈА Единица Биста Shouler Половината Должина S 0~2 34 38 см 80 36 72 56 инчен 31.5 14.2 28.3 22.0 M 4 36 40 см, 84 37 76 58 инчен 33.1 14.6 29.9 22.8 L 6 38 42 см 88 38 80 60 инчи 34.6 15.0 31.5 23.6 XL 8 40 44 cm 92 39 82 62 инчен 36.2 15.4 32.3 24.4 2 XL 9 41 45 cm 96 40 86 63 инчен 37.8 15.7 33.9 24.8

Answer : ___________________________ Note :
Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина
па ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема од обично. понекогаш постои 1-3cm разлика.ние не ќе accepte било спорови
предизвикани од големината разлика како 1-3 cm разлика .
1.Обработка на Време : Ние треба 3-7 работни дена за да се подготват за вашата нарачка, поради стотици цел секој ден. 2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се укаже на точната адреса и телефонски број. Сите предмети ќе бидат доставени до превозот информации што се обезбедени.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 Ѕвезди позитивни повратни информации за нас.Ние, исто така, ќе го цениме ако би можеле да ги споделиме нашите предмети на Itao,facebook,Youtobe , и др. 2.Ако имате било каков проблем,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ви овозможи со најдобра услуга .

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Uwback
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
EB232
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
M:
95% памук,5% Lycra

Најдобри понуди