• Неодамнешно
  • -35 %
welaken 2017 Нови Пристигнување Момчиња маици Симпатична Цртан филм Слон О-вратот Детска Облека Есен Децата Целосно Ракав Памук Облека

welaken 2017 Нови Пристигнување Момчиња маици Симпатична Цртан филм Слон О-вратот Детска Облека Есен Децата Целосно Ракав

DEN 336.00
DEN 517.92

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6T, 8T, 10T
Бренд Име:
weLaken
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
K03213
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Најдобри понуди