• Неодамнешно
  • -13 %
Еволуцијата Областа Hockeyer машка Маица Евтини Продажба 100 % Памук Т Кошули за Момчиња Човек Print T-Shirt Битник Врвот Tee

Еволуцијата Областа Hockeyer машка Маица Евтини Продажба 100 % Памук Т Кошули за Момчиња Човек Print T-Shirt Битник Врвот

DEN 626.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен


За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.
За Големина на : Ние продаваме Азија Големина. Тоа е околу 1-2 големина помала од велика БРИТАНИЈА и САД големина. Ве молиме изберете вистинската големина од нашата големина на табелата. Исто така, можете да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина.
За Боја : 100% вистински фотографии. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини , ве Молиме Во Вид Преовладува.
За Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете троа во 1-3 работа дена откако го примиле исплата.
Други се спомене : да ја прифатиме пад на превозот, и ние не ќе ја напуштат секоја фактура и цена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
FL&AEVVE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди