• Неодамнешно
  • -50 %
CDJLFH Лето Жените Мода Печати Панда/Боксер/T/Еднорог Harajuku Хип Хоп Брендот, T-shirt Маици Сиво Бел Краток Ракав Tee Блузи

CDJLFH Лето Жените Мода Печати Панда/Боксер/T/Еднорог Harajuku Хип Хоп Брендот, T-shirt Маици Сиво Бел Краток Ракав Tee

DEN 120.00
DEN 240.96

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
CDJLFH
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Appliques
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
yh
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Производ:
Chemise Camisa camisa feminina
Боја:
Бела, Сива
Сертификација на производи:
Квалификуван квалитет
Погоден Толпата:
Девојка жена
Цртан филм:
Еднорог/Панда/Боксер/Мачка

Најдобри понуди